کفپوش ویبره‌ ای

کفپوش بتنی ویبره ای

در شرکت کفپوش گستر رابین، تولید کفپوش ویبره ای به روش سنتی  و بصورت تک لایه تولید شده و از دیرباز با توجه به طرحهای مناسب و قیمت کفپوش ویبره‌ای نسبتا پایین مورد توجه شرکتها و ارگانهای دولتی بوده و در بسیاری از محیطهای عمومی شامل پارکها، پیاده روها و معابر عمومی مورد استفاده قرار گرفته است.

کفپوش ویبره ای در چندین طرح و سایز و رنگ مختلف تولید می‌گردد که اختلاط مواد و رنگ در تمام قطعه به صورت همگن و همسان صورت می‌پذیرد که باعث می‌گردد تمام قطعه ویژگی و رنگ مشابه داشته باشند.

پخش ویدیو

مزایای کفپوش ویبره ای

کفپوش ویبره ای دارای ساختار بسیار مقاوم و با ماندگار و طول عمر بالایی بوده و ضمن داشتن زیبایی و طرح های متنوع و امروزی، از رده قیمتی مناسبی نیز برخوردار هستند.

مقاومت سایشی و خمشی بالا

کفپوش های ویبره ای دارای مقاومت سایشی بالایی بوده و بر اثر عبور و مرور افراد، خودرو، موتورسیکلت یا موارد مشابه، آسیبی به ساختار آن ها وارد نمی شود. همین طور این کف پوش ها در برابر حرارت و تابش مستقیم و تند نور خورشید نیز ساختاری محکم و غیرقابل نفوذ دارند.

قیمت مناسب کفپوش ویبره‌ای

در یک قیاس میان قیمت کفپوش ویبره ای و سایر انواع کفپوش های رایج، متوجه رده قیمتی بسیار مناسب این کفپوش ها، با وجود کیفیت بالای آن ها خواهید شد. این مورد باعث شده است که در چند سال اخیر، شاهد گرایش بیشتر سازنده ها و مشتری ها به سمت استفاده از این کفپوش باشیم.

تنوع طرح بالا

چیزی که در طراحی ساختمان ها و محوطه های امروزی می خواهیم، تنوع طرح و رنگ بندی قابل توجه است که این مورد در خصوص کفپوش ویبره ای به شکلی قابل توجه برآورده شده است.

نمونه پروژه‌های اجرا شده‌ی کفسازی رابین

حیاط، پارکینگ و پیاده رو و….

گزیده‌ای از مشتریان ما که به رابین اعتماد کردند

سوالات متداول

این سوالها ممکن است سوالهای شما هم باشد....

از این کفپوش ها می توان در محیط هایی با رفت و آمد بالا و پارکینگها و محل عبور خوردوهای سواری و باری سبک استفاده کرد و سطح مقاومت قابل توجهی دارند.

کفپوش های ویبره ای در ۳ رنگ طوسی ،قرمز و زرد تولید میشوند در ۳ سایز ۳۰*۶۰ ،۴۰*۴۰ ،و۴۰*۶۰

بله. امکان استفاده از این کفپوش ها در پارکینگ ها نیز وجود دارد.

بله. امکان ترمیم این کفپوش ها وجود دارد

روش نگهداری از کفپوش های ویبره ای

برای نگهداری از کفپوش های ویبره ای فرمول خاصی وجود ندارد و با توجه به دوام بالا و مقاومت سایشی و خمشی این نوع از کفپوش ها، شما می توانید با خیال راحت آن ها را در محوطه های مختلف پارکینگ، حیاط، کف کارخانه یا کارگاه، پیاده رو و … مورد استفاده قرار دهید. تنها به منظور پیشگیری از جرم گرفتن شدید این نوع از کفپوش ها، توصیه می شود که به صورت دوره ای نسبت به جرم گیری و شستشوی مناسب کفپوش ها به وسیله شوینده های استاندارد اقدام شود.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
7 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
الاهیان

قیمت موزاییک ویبره ای رو میخواستم

احمد

کفپوش ویبره ای چیست

احمدیان

کفپوش بتنی ویبره ای چه مزایای داره

مصطفوی

قالب موزاییک ویبره ای همون کفپوش بتنی ویبره ای؟

کنعانی

معایب موزاییک ویبره ای چیه؟

شهرپیما

قیمت موزاییک ویبره ای رو از کجا بپرسیم

نادری

برای حیاط ویلا کفپوش پرسی رو پیشنهاد میکنید یا کفپوش ویبره ای؟

اسکرول به بالا